Pasty BHP – niezbędne w warsztatach i zakładach przemysłowych

Zakupy

Potrzebujesz pasty do rąk? Koniecznie odwiedź tę stronę

Rzemieślnicy, osoby zatrudnione w zakładach przemysłowych, pracownicy warsztatów samochodowych czy kominiarze – to tylko niektóre z grup zawodowych narażonych na kontakt z substancjami, które trudno usunąć ze skóry dłoni. Należą do nich przede wszystkim różnego rodzaju farby, sadze, smary, oleje, a także, w nieco mniejszym stopniu, pyły i opiłki. Zatrudniający takie osoby są zobligowani do udostępnienie im środków czystości pozwalających na usunięcie takich pobrudzeń. Najbardziej skuteczne są w takim przypadku pasty BHP.

Pasty do rąk – gdzie się je stosuje?

Pasta do mycia rąk różni się od innych preparatów myjących wykorzystywanych na co dzień w naszych domach. Zważywszy na fakt, że jest stosowana do czyszczenia niezwykle uporczywych zabrudzeń, powinna cechować się dobrymi właściwościami trącymi. Z tego powodu producenci takich past wzbogacają je o drobinki minerałów lub specjalnie wyselekcjonowanych tworzyw sztucznych, które usuwają zanieczyszczenia z porów skóry. Zarówno środki myjące użyte w paście BHP do rąk, podobnie jak substancje, które one czyszczą, oddziałują drażniąco na skórę. Dobrze więc, aby pasta zawierała też substancje nawilżające i łagodzące podrażnienia.

Gdzie przyda się pasta do rąk?

Jak już wspomnieliśmy, pasta do mycia rąk znajduje zastosowanie zazwyczaj w zakładach rzemieślniczych, przemysłowych i usługowych. Oczywiście przyda się także w domu – będzie bardzo pomocna w czasie porządków lub w przydomowym warsztacie majsterkowicza. W takich sytuacjach należy sięgnąć po małe opakowania pasty o wadze do kilkuset gramów. Zakłady i warsztaty do wyboru mają z kolei bardziej oszczędne opakowania mieszczące od dziesięciu do trzydziestu kg preparatu.

Dane kontaktowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]