Pawilony ogrodowe – ochrona przed słońcem i deszczem

Zakupy

Planujesz urządzenie przyjęcia na świeżym powietrzu i głowisz się jak zagwarantować odpowiednie zadaszenie, pod którym schronią się goście na wypadek załamania pogody? A może potrzebujesz zaopatrzyć się w profesjonalny namiot-pawilon? przeczytaj, jakie zastosowanie posiadają pawilony ogrodowe i o czym trzeba pamiętać przy wyborze namiotu.

Pawilony ogrodowe – jakie jest ich zastosowanie?

Obecne na rynku pawilony ogrodowe doskonale sprawdzą się podczas rodzinnych uroczystości oraz ważnych imprez. Zostały opracowane z myślą o urodzinach, złotych godach, weselach w plenerze, przyjęciach typu baby shower, rodzinnych zjazdach, rocznicach i innych ważnych wydarzeniach, które zasługują na najlepszą oprawę. W sprzedaży dostępne są modele dwuspadowe, jak również namioty typu gwiazda. Pawilon ogrodowy chroni uczestników imprezy nie tylko przed deszczem, ale również przed intensywnymi promieniami Słońca. Nowoczesny namiot-pawilon zapobiega też skraplaniu się wody wewnątrz pawilonu – służy do tego specjalny fartuch retencyjny. Zamówić można namioty całoroczne i sezonowe, które posiadają nieprzemakalne poszycie. Wybór właściwego produktu powinien odpowiadać indywidualnym potrzebom.

Trwałe oraz łatwe w montażu pawilony ogrodowe

Pawilony ogrodowe cechują się wzmocnioną konstrukcją i mogą przetrwać w nienaruszonym stanie przez wiele lat, a prosty montaż i demontaż pawilonu sprawiają, że poradzi sobie z tym każdy, kto przynajmniej raz rozkładał pospolity namiot. Namiot-pawilon można ustawić na różnorodnych typach podłoży – betonowym lub trawiastym. Pawilony ogrodowe mają również ocynkowane stopy kotwiące, które gwarantują stabilność całego szkieletu.