Robisz wino domowe? Przydadzą Ci się etykiety na butelki

Zakupy

Dowiedz się, gdzie zamówić etykiety na bimber.

Obyczaj ofiarowania prezentów na przeróżne okazje praktykowany jest od setek lat i od samego jego źródła najczęściej przekazywanym i, rzecz jasna, jednakowo entuzjastycznie akceptowanym upominków, jest alkohol. Wiele ludzi nie potrafi wyobrazić sobie, żeby nie zabrać butelki na wesele, Sylwestra czy imieniny. Jak jednakże wyróżnić się z tłumu, gdy inni goście przyniosą to samo?

Spersonalizowane etykiety na wódkę – wyróżnij się pośród gości

Na obiadach weselnych trunki nie tylko stoją na stolikach, ale również przyjęło się, że Państwo Młodzi dają w prezencie swoim gościom butelki z wódką przy pożegnaniu. Taki prezent jest uważany za rodzaj wdzięczności za przyjazd na ślub. Jednakże taka butelka z trunkiem wyskokowym może także stać się w wartościową pamiątką, której uczestnicy wesela nie pozbędą się nawet wtedy, po jej opróżnieniu. Wystarczy personalizować butelkę, a można zrobić to nabywając etykiety weselne, umieszczając na nich informację o imionach Państwa Młodych, słowa podziękowania lub miejscu i dacie ślubu. Etykiety weselne można zamówić w różnych wzorach i barwach, dlatego bez problemu można kupić te, które będą współgrać ze stylem, w którym organizowane jest przyjęcie weselne. Sama treść etykiet zależy już tylko od wyobraźni kupującego. Naturalnie personalizowane etykiety na bimber czy inne napoje wyskokowe można zastosować nie tylko podczas ślubu – są znakomite na wyróżnienie się na przyjęciu imieninowym czy wieczorze kawalerskim.

Oznaczaj własne przetwory personalizowanymi etykietami na butelki

Etykietami z indywidualnym tekstem można ozdabiać butelki w domowej spiżarni. Jeżeli produkujesz swoje soki, wina bądź nalewki i dzielisz się nimi z rodziną czy też znajomymi przy najrozmaitszych okazjach, możesz przystroić je ciekawymi etykietami, które znacznie zwiększą estetykę zwykłej flaszki. Ponadto butelki można też oznaczać używając wielokolorowych kapsli i kapturków termokurczliwych.

Dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]