Szukasz producenta drzwi drewnianych? Zleć ich wykonanie firmie Oknostol

Branża budowlana Zakupy

Chcesz zamówić drzwi drewniane? Wejdź na https://www.oknostol.com.pl.

Oknostol jest firmą, która szczyci się wieloletnim doświadczeniem w wytwarzaniu wszelkiego typu elementów stolarki okiennej i drzwiowej. Okres obecności na polskim rynku sprawiło, iż jej specjaliści gwarantują odbiorcom wysoką jakość dostarczanych produktów i usług. Ramy okienne przedsiębiorstwa Oknostol cechuje nie tylko ich wysoka funkcjonalność, ale także ich solidność, będące wynikiem zastosowania w trakcie ich wytwarzania nowoczesnych technologii. Oprócz okien w ofercie Oknostol znajdziemy również drzwi wewnętrzne i zewnętrzne o doskonałych parametrach. Przy projektowaniu, wytwarzaniu i montażu elementów stolarki otworowej pracownikom przedsiębiorstwa przyświeca troska o osiągnięcie kilku wartości: wysokiej jakości produktów, pełnego komfortu ich użytkowania, absolutnego bezpieczeństwa, a także satysfakcji klienta.

Oknostol – producent okien i drzwi z Małopolski

Oknostol jako producent drzwi drewnianych i okien wyróżnia się dużą troską o jakość swoich produktów. Drzwi drewniane na wymiar sprzedawane przez to przedsiębiorstwo to świetne rozwiązanie dla wymagających konsumentów, którzy szukają solidnych oraz całkowicie ergonomicznych produktów. Gwarantują one domownikom wysoki komfort – skutecznie tłumią zewnętrzne hałasy i tworzą bardzo dobrą izolację termiczną, co ma znaczenie nie tylko w sezonie grzewczym, ale też podczas letnich upałów. Ten producent drzwi drewnianych nadzwyczaj duży nacisk kładzie również na kwestię bezpieczeństwa własnych wyrobów, w związku z tym są one wyposażone w nowoczesne zabezpieczenia utrudniające włamania. Całość uzupełnia ich oryginalny, elegancki wygląd. Drzwi drewniane Oknostol zachowują przez długi czas zarówno swoją funkcjonalność, jak i zalety wizualne, bowiem wykonywane są wyłącznie z surowców najwyższej jakości.

Co gwarantuje producent drzwi drewnianych?

Ten oferujący drzwi wewnętrzne producent z Małopolski wyróżnia się też w sferze kontaktów z klientami. Wszyscy, którzy korzystają z usług Oknostol otrzymują bezpłatną konsultację przy doborze właściwego modelu drzwi, a także pomiar na miejscu, dzięki któremu założenie drzwi przebiegnie sprawnie. Najbardziej wymagający klienci mają zaś sposobność zlecenia wyprodukowania drzwi drewnianych na wymiar zgodnie z ich spersonalizowanym szkicem, znakomicie zharmonizowanych z konkretnymi wyobrażeniami. Tyczy się to nie tylko rozmiaru drzwi, ale też metoda wykończenia ościeżnicy oraz skrzydła.

Dane kontaktowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]