Tania drukarka 3D dla małych i średnich firm? To możliwe

Technologie Zakupy

Chcesz nabyć drukarkę 3D? Wejdź na https://cadxpert.pl

CadXpert jest jedną z wiodących na polskim rynku firm, która rozpowszechnia technologię druku 3D. Najistotniejszą sferą działalności CadXpert jest sklep internetowy, który w swoim asortymencie ma narzędzia do drukowania przestrzennego: drukarki 3D i skanery 3D. Drugim filarem są usługi: projektowanie 3D, drukowanie 3D i skanowanie 3D, a także możliwość zakupu oprogramowania CAD/CAM/CAE. Posiadane w ofercie sklepu drukarki 3D działają w oparciu o 3 technologie: SLA, PolyJet i FDM, a usługi druku 3D są realizowane w technologiach PolyJet, FDM, DMLS i SLA, SLS.

CadXpert – autoryzowany dystrybutor skanerów 3D i drukarek 3D

CadXpert to autoryzowany dystrybutor marki Stratasys, jak również wyłączny dystrybutor urządzeń marki Formlabs i drukarek 3D firmy MakerBots. To największa w Polsce oferta instrumentów do druku 3D – ponad 20 modeli drukarek 3D oraz kilkanaście różnych skanerów 3D. Ponadto CadXpert maobszerną ofertę materiałów do druku 3D – ponad 50 produktów, w tym również tworzywa wysoko specjalistyczne, jak przykładowo: Antero 800 NA, Nylon 12 CF i pozostałe (dentystyczne, inżynieryjne, biokompatybilne, elastyczne itd.). Oprócz materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów firma CadXpert posiada też żywice fotopolimerowe, filamenty i inne materiały wykorzystywane do druku 3D.

Drukarki 3D dla przedsiębiorców, profesjonalistów i klientów indywidualnych

Asortyment CadXpert jest skierowany zarówno do specjalistów, biznesmenów oraz przedstawicieli różnych branż (sprzęt marki Stratasys), jak i klientów indywidualnych nieprofesjonalnych (biurkowe drukarki 3D firmy MakerBot). CadXpert działa jako sklep online, posiada też showroom z siedzibą w Krakowie. Wszyscy, którzy potrzebują omówić ze znawcami możliwości technologiczne dowolnego urządzenia z asortymentu sklepu, swoje projekty bądź są po prostu zainteresowani procesem wydruku przestrzennego, mogą zajrzeć do małopolskiego showroomu. CadXpert zapewnia też szeroką obsługę posprzedażową: przeszkolenie w obsłudze nabytych sprzętów, wsparcie merytoryczne i techniczne czy serwis (w tym również pogwarancyjny).

Tanie skanery oraz drukarki 3D

Jak kształtują się koszty urządzeń do druku przestrzennego – skanerów i drukarek 3D? Już mała lub średniej wielkości firma może zakupić profesjonalną drukarkę bądź skaner 3D. Inwestycja w specjalistyczny sprzęt do druku przestrzennego szybko się zwróci – w przypadku branż, takich jak stomatologia, odlewnictwo, motoryzacja czy medycyna, własnoręczne drukowanie i prototypowanie, zamiast outsourcingu tych działań, będzie znaczącą oszczędnością dla firmowego budżetu.
Sektor urządzeń do drukowania przestrzennego wciąż ewoluuje – wraz z postępem idą pionierskie technologie oraz rozwiązania, na które niegdyś mogły sobie pozwolić jedynie ogromne koncerny. Współcześnie – dzięki spadkowi cen drukarek 3D i materiałów do druku 3D – dostęp do nich uzyskały też niewielkie firmy, te z o wiele niższym budżetem. Z miesiąca na miesiąc obniża się koszt sporządzania części prototypowanych, drukowanych za pomocą urządzeń addytywnych, ponieważ narzędzia do drukowania przestrzennego są bezustannie ulepszane i rozwijane. Zainwestowanie w specjalistyczne urządzenie do drukowania przestrzennego ma wiele zalet, do najważniejszych z nich zaliczyć należy przyspieszenie procesu produkcji i zmniejszenie kosztów.

Dane kontaktowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]