derki dla koni, końska derka

Treningowe, siatkowe, polarowe derki dla koni

Zakupy

Derka przykrycie dla konia, które zapewnia zwierzęciu komfort termiczny, a także osłonę przed owadami lub kurzem. Jakiego rodzaju derki można obecnie zamówić w sklepach online jeździeckich? Czym różnią się od siebie?

Derka dla konia – wybierz szeroki asortyment

Derki dla koni okrywają jego zad, tułów, a w niektórych modelach także szyję i pełnią istotne funkcje. W ofercie internetowego sklepu z akcesoriami jeździeckimi Horse-Trade.pl dostępne są różne derki dla konia – treningowe, siatkowe, osuszające, polarowe, stajenne, a także padokowe. Grubsze, polarowe lub wełniane modele są używane po treningu lub w czasie przewożenia konia – zapewniają zwierzęciu ciepło. Często korzysta się też z derek wykonanych z materiałów nieprzemakalnych – mogą być stosowane na wybiegu lub zimą. Derki siatkowe chronią zwierzę przed atakami owadów, osuszające z kolei wykonane są z materiałów szybkoschnących i oddychających. W ofercie sklepu Horse-Trade.pl dostępne są także derki padokowe, zapewniające koniom swobodę poruszania się.

Derka dla konia – dobierz dodatkowe akcesoria

Odpowiednia derka to nie wszystko – istotne są też specjalistyczne akcesoria, pomagające utrzymać okrycie w miejscu, a także gwarantują zwierzęciu dodatkową ochronę. Sklep internetowy Horse-Trade.pl oferuje między innymi wykonane z elastycznego materiału i regulowane pasy do derki od wiodących producentów. W sklepie znajdziemy również ochraniacze na pierś zwierzęcia oraz inne dodatkowe moduły, takie jak szyje do derki czy przedłużacze. Szeroki wybór akcesoriów dostępnych w sklepie pozwala wybrać optymalne rozwiązanie dla każdego konia, a szybka dostawa pod wskazany adres gwarantuje pełną wygodę zakupów.

Dane kontaktowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]