W którym pokoju zamontować roletę 100% zaciemnienia?

Wyposażenie i urządzanie mieszkania Zakupy

Dla kogo roleta dzień i noc zaciemniająca lub roleta typu 100 procent zaciemnienia to najwłaściwszy wybór? Kiedy warto wybrać stuprocentowe zaciemnienie w pomieszczeniach? Atutów tychże produktów jest pełen wachlarz, a kontrola ilości światła nie jest ich jedyną ciekawą cechą. W przypadku rolet dzień noc nie jest możliwe pełne zaciemnienie, jednak w rolecie 100% zaciemniającej już tak. Jaki rodzaj najlepiej sprawdzi się w Twoim mieszkaniu? Mamy dla Ciebie podpowiedzi.

Zalety rolet dzień i noc i rolet 100% zaciemnienia

Pełna możliwość kontroli ilości światła docierającego do wnętrza to największy atut rolety zaciemniającej 100%. Zarówno model dzień i noc, jak i 100% zaciemnienia posiadają szereg zbieżnych mocnych stron i zalet. Pierwsza z nich to możliwość montażu takich rolet zarówno na oknach PCV, jak i drewnianych. Wspominając o montażu – jest on niepodziewanie prosty, zupełnie bezinwazyjny, nie wymaga użycia gwoździ czy śrub oraz wiercenia. Z samodzielnym założeniem rolety dzień noc lub 100% zaciemnienia da sobie radę każdy.
Kilkanaście kolorów do wyboru powoduje, iż produkty te odnajdą się w każdym pomieszczeniu. Rolety dzień i noc występują też w wariancie zebra – składają się one z siatki pasków tkanin w jednym lub kilku kolorach. Takie rolety mogą stać się elementem dekorującym pokój.

Rolety 100% zaciemnienia w Krakowie, Warszawie i innych miastach

Rolety wewnętrzne zaciemniające są wykonywane przez wiele czołowych marek i producentów. Podczas zakupów rekomendujemy wybór polskiej firmy – producenta rolet wewnętrznych zaciemniających. Warszawa, Kraków lub Trójmiasto to liderzy produkcji i dystrybucji takiego asortymentu. Na żądanie klienta istnieje także opcja spersonalizowania towaru. Rolety zaciemniające na wymiar przeznaczone są do okien nie mających standardowych rozmiarów.