„ABC Zdrowie” ocenia produkty medyczne marki Vitberg

Zdrowie

Wszystko, czego warto dowiedzieć się o Vitberg opinie, znajdziesz na https://portal.abczdrowie.pl/zestaw-do-wibroterapii-ram-vitberg-test-redakcyjny

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego zestawu do wibroterapii firmy Vitberg, który przeprowadziła redaktorka serwisu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie redaktorki portalu „ABC Zdrowie”

Zbadano działanie pełnego zestawu Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+, składającego się z 6 aktywnych modułów oraz dodatkowych segmentów czyniących eksploatację przyrządu o wiele wygodniejszą. W aparacie prędkość wibracji można regulować – dostępne są 4 poziomy, z czego najwyższy dedykowany jest do treningu sportowego. Z użyciem modułu bazowego można wykonać zabiegi na stopach, odcinku lędźwiowym kręgosłupa i łydkach. Jeśli chcemy rozszerzyć funkcjonalność urządzenia i dopasować je do własnych potrzeb, niezbędne jest dokupienie modułu: Biodra, Metabolizm, Szyja, Kolana lub Nogi. Przy użyciu tych modułów można skutecznie przeciwdziałać migrenom, łagodzić drętwienie karku, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, zapobiegać bólom kolan i łydek, jak również wspomagać proces odchudzania.

Rehabilitacja z urządzeniami RAM Vitberg+ trwają pół godziny i mogą być przeprowadzane w domach opieki oraz profesjonalnych klinikach, jednak pozwalają przede wszystkim na korzystanie z nich w zaciszu własnego domu.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]