Badania operatorów

Zdrowie

Zleć badania operatorów Bielsko Biała na www.bielskobadania.pl/zakres-uslug/.

Są niezbędne do tego, by stwierdzić, czy ktoś może podjąć pracę jako operator widlaka lub innego pojazdu. Choć sporo badanych się ich obawia, kiedy nie dręczą nas schorzenia psychiczne, ich zaliczenie nie powinno sprawić nam znaczących trudności. Jak zatem wyglądają badania operatorów urządzeń? Na co powinniśmy się przygotować?

Jak wyglądają badania operatorów?

W pierwszej części testu kandydat uzupełnia stworzony przez psychologa formularz. Ma w nim odpowiedzieć na pytania związane z działaniem w rozmaitych, często problematycznych przypadkach. Po przeczytaniu formularza kandydatastarającego się o uprawnienia, specjalista będzie mógł stwierdzić, jak dobrze reaguje na nerwy oraz zbadać jego sprawność intelektualną i zdolności społeczne. Zawartość ankiety jest zależna od zawodu ubiegającego się o uprawnienia. Pierwszy etap badania operatorów zwykle powoduje ogromny niepokój, jednak jej przejście nie jest trudne.

Badania operatorów na przyrządach

Kolejna część badania operatorów odbywa się z wykorzystaniem specjalnie skonstruowanych przyrządów. Kolejne zadania sprawdzają takie umiejętności jak czas reagowania oraz podejmowanie wyborów w trudnych sytuacjach. Należy wiedzieć, że niekiedy ten etap testów może się nie odbyć. Tak będzie, kiedy potencjalny operator w wywiadzie przyzna się do nie najlepszego samopoczucia albo badanie wykaże, iż przed odwiedzeniem poradni wypił alkohol. Zaplanowane działanie może być wtedy przełożone albo – jeśli przyczyną jest spożycie alkoholu – również odwołane.

Dane kontaktowe:
Pracownia Psychologiczna PSYCHE
ul. Filomatów 10
43-316 Bielsko-Biała

Mob.: 608 315 680
E-mail: [email protected]