Vitberg, Vitberg opinie

Blog „Polaku lecz się sam” testuje urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg

Zdrowie

Zapoznaj się z wynikami testu zestawu do wibroterapii marki Vitberg, który przeprowadził autor bloga „Polaku lecz się sam”. Opinię odnośnie zestawu RAM Vitberg+ Moduł Szyja opracowano po 30-dniowym testowaniu modułu.

Vitberg – recenzja redaktora bloga „Polaku lecz się sam”

Redaktor testujący Moduł Szyja systemu RAM Vitberg+ zaobserwował, że już po kilku sesjach rzadziej powraca ból odcinka szyjnego, który jest wywoływany przez długotrwałą pracę w pozycji siedzącej. Ponadto, korzystanie z programu relaksacyjnego poprawiło także sen autora recenzji, dzięki odprężeniu ciała oraz zmniejszeniu napięcia mięśni.

Blogger „Polaku lecz się sam” zauważa, że przy korzystaniu z urządzeń masujących firmy Vitberg istotna jest cykliczność zabiegów, ponieważ wtedy efekty terapii wibracjami odczuwa się wcześniej. Atutem zestawem RAM Vitberg+ jest też jego estetyka, wysoka jakość wykonania, łatwość instalacji oraz fakt, iż jest to dzieło rodzimego producenta. Osobom zastanawiającym się nad zakupem całego zestawu (lub wyłącznie niektórych jego części) rekomenduje się sprawdzenie mat masujących w poradniach Vitberg obecnych na terenie całego kraju.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]