Nie obawiaj się operacji wzroku! Oddaj się w ręce specjalistów

Zdrowie

Zgłoś się po poradę do optometrysty Kraków - skieruj się tu.

Zdrowe oczy zapewniają pełny komfort życia. W klinice okulistycznej można pozbyć się uciążliwych i nieraz niebezpiecznych dla zdrowia chorób oczu. Kto powinien poddać się operacji wzroku?

Korekta wzroku – zaufaj doświadczonemu optometryście

Zaledwie dekadę temu korekcja wzroku ograniczała się do zakładania okularów ewentualnie soczewek kontaktowych. Od kilku lat dostępne są jednakże nowoczesne techniki korekty umożliwiające leczenie astygmatyzmu, jaskry, dalekowzroczności, jak również szeregu rzadszych schorzeń. Niezwykle rozpowszechniona jest laserowa operacja wzroku, która cechuje się ogromną skutecznością. Laserowa korekcja wad wzroku jest zabiegiem mało inwazyjnym oraz bezpiecznym, a pacjent szybko powraca do zwyczajnego trybu życia. Korygowanie wad wzroku przeprowadza się w centrum oka, gdzie pracuje biegła załoga medyczna, specjalizująca się w nowoczesnych sposobach leczenia. Biegły optometrysta pomoże postawić diagnozę, dobrać odpowiednią procedurę leczenia, a następnie wyeliminować wadę wzroku. Optometryści działający w klinice okulistycznej mają w dyspozycji nowoczesne urządzenia diagnostyczne, więc mogą zidentyfikować nawet najrzadsze choroby oczu.

Z jakimi przypadłościami można zgłosić się do kliniki okulistycznej?

Kliniki okulistyczne zajmują się też terapią innych schorzeń, np. keratoconus, tj. stożek rogówki. Nowoczesne metody jego korekcji polegają m.in. na wszczepianiu pierścieni śródrogówkowych bądź modelowaniu rogówki z wykorzystaniem metody Topoguided. Ponadto okuliści dokonują pomiaru ciśnienia oka, które jest metodą pomocną w diagnozowaniu zapalenia gałki ocznej, jaskry oraz innych uciążliwych chorób. W klinice okulistycznej wykonuje się też mapy rogówki – jest to nieodzowne przed operacją katarakty lub innymi zabiegami laserowymi. Korekta wad wzroku to oczywiście nie wszystko – specjaliści okuliści radzą sobie również z innymi przypadłościami, takimi jak usuwaniem kaszaków lub ciała obcego z gałki ocznej.

Dane kontaktowe:
Voigt Klinika Oka
ul. Bobrzyńskiego 14 - Blok C
30-348 Kraków

Mob.: +48 537 553 553
E-mail: [email protected]