Vitberg opinie, Vitberg

Opinia redaktora bloga „Testy outdoorowe” o urządzeniach do wibroterapii Vitberg

Zdrowie

Wibroterapia, czyli oddziaływanie na organizm człowieka drganiami o różnej częstotliwości, może znacznie poprawić komfort życia pacjentów cierpiących z powodu bólu kręgosłupa, nóg oraz szyi. Urządzenia masujące polskiej firmy Vitberg stworzono z myślą zarówno o pacjentach poradni rehabilitacyjnych oraz klinik, jak i o użytkownikach domowych.

Moduły Vitberg – konstrukcja i działanie

Aparat do wibroterapii RAM Vitberg+ to wysokiej jakości zestaw, składający się z części bazowej (koniecznej do pracy całości zestawu), 5 modułów stymulujących i 2 nieaktywnych, służących do ułożenia ciała w wygodnej pozycji podczas zabiegu. Bazowy moduł pozwoli na efektywny masaż nóg i kręgosłupa, a także będzie służył do relaksacji i walki z objawami stresu.

Zestaw złożone jest z najwyższą starannością i wygląda estetycznie. Wykorzystane materiały i komponenty w większości produkowane są nad Wisłą. Uruchomienie i podłączenie kolejnych modułów jest bardzo proste. Dzięki wygodnemu pilotowi możemy dobrać odpowiedni poziom intensywności wibracji. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ posłuży zarówno osobom starszym, jak i sportowcom.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]