Polski psycholog w UK – nie szukaj daleko

Zdrowie

Skontaktuj się z polskim psychologiem UK.

Po wejściu naszego kraju do Unii Europejskiej oraz otwarciu zagranicznych rynków zatrudnienia na naszych rodaków, Polacy chętnie zaczęli emigrować do Wielkiej Brytanii. Aktualnie powodu Brexitu fala emigracyjna w zasadzie zanikła, ale nadal nie brakuje osób skłonnych do pracy czy rozpoczęcia nauki właśnie w UK. Nierzadko jednak mieszkanie na terenie Wielkiej Brytanii stwarza szereg problemów, z którymi ciężko jest się uporać bez pomocy terapeuty wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – kiedy powinno się się do niego zgłosić?

Pobyt w Wielkiej Brytanii i mające z tym związek odseparowanie od rodziny, a także zatrudnienie w obcym kraju, generują wiele problemów, którym wyjątkowo ciężko jest podołać. Separacja z bliskimi nierzadko wywołuje bardzo dużą sytuację stresową. Ponadto w wielu wypadkach pojawiają się również trudności z nawiązaniem znajomości ze współpracownikami czy w ogóle z dostaniem etatu. Bariera językowa, która nadal jest wcale nierzadko spotykana, sprawia, iż w krótkim czasie dochodzi do odcięcia się od kolegów z pracy. A stąd już tylko mały krok do uniemożliwiających codzienne funkcjonowanie zaburzeń nastroju czy nasilenia odruchów agresywnych. Odruchy te niezwykle trudno jest poskromić samodzielnie. Dlatego nie wolno bać się korzystania ze wsparcia profesjonalisty. Sesja z psychologiem jest najkorzystniejszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda rozmowa?

Rozmowy ze specjalistą odbywają się w bezpiecznej atmosferze oraz dyskretnej. Nie trzeba bać się, że informacje , które zostały przekazane w czasie wizyty będą przekazane kolejnej osobie. Na psychologu ciąży wszak obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z której zwolnić może tylko sąd. Psycholog to osoba, przed którą nie powinno się ukrywać problemów oraz słabości – jego zadaniem jest pomoc w ich przezwyciężeniu. Psycholog uczy, jak uporać się ze stresującymi wydarzeniami, a także pokazuje po czym nazywać sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to doskonały wybór. Konsultacja odbywa się w języku polskim, co sprawia, że przebiega sprawniej i swobodnie. Osoba przychodząca z problemem nie powinna się bowiem zastanawiać się, czy będzie zrozumiana i czy sama prawidłowo pojmie to, co powie jej specjalista.

Dane kontaktowe:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339