Test zestawu RAM Vitberg+ – opinia portalu „Kto Cię wyleczy”

Zdrowie

Więcej o Vitberg opinie

Czy wibroterapia może pomóc ludziom cierpią na ból dolnego odcinka kręgosłupa z powodu pracy przed monitorem? Poznaj opinię dziennikarki serwisu „Kto Cię wyleczy” o zestawie do wibroterapii marki Vitberg.

Zestaw RAM Vitberg+ – konkurencja dla leków przeciwbólowych?

Podczas pracy przed monitorem z czasem odczuwamy bóle dolnego odcinka kręgosłupa, uczucie ciężkości w nogach czy zesztywnienie szyi i ramion. Jest to wynikiem braku odpowiedniej ilości ćwiczeń, gdyż niedostatek czasu bywa często przeszkodą do aktywnego uprawiania sportu lub regularnych wizyt u masażysty. Dzięki urządzeniu RAM Vitberg+ można natomiast skutecznie rozmasować te części ciała, w których odczuwamy ból. Elementy zestawu do wibroterapii marki Vitberg – zależnie od naszych potrzeb – wprawią w drgania nogi, kolana, plecy, biodra lub szyję. Wibroterapia nie tylko pomaga zniwelować ból, ale również odpręża, co owocuje spokojniejszym snem i obniżeniem poziomu stresu. Ponadto, Vitberg przygotował moduł Metabolizm pomagający w odchudzaniu.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ jest zbudowany z modułu bazowego i pięciu dodatkowych modułów aktywnych. Modułowość jest istotną zaletą produktów firmy Vitberg: można zakupić kompletny zestaw wszystkich mat masujących albo dobrać tylko te, które będą nam niezbędne do walki z bólem.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]