Urządzenia Vitberg – wibroterapia lecznicza i profilaktyczna

Zdrowie

Tutaj uzyskasz szczegółowe wiadomości na temat marki Vitberg

Na czym polega wibroterapia i jak wpływa na organizm człowieka? Czy wspomaga leczenie niektórych chorób? Czy jest możliwość zakupu urządzenia do wibroterapii do domowego użytku? Odpowiedzi znajdziesz na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia profilaktyczna i lecznicza, która polega na aktywacji pracy mięśni poprzez skierowanie przez odpowiedni przyrząd impulsu mechanicznego. Na działanie wibracji można wystawić całe ciało bądź skupić się na konkretnym jego fragmencie. Stosowanie wibroterapii zalecają fizjoterapeuci, rehabilitanci i lekarze medycyny sportowej.

Wibroterapia pomaga podnieść sprawność organizmu na wiele sposobów: wspomaga leczenie problemów urologicznych, poprawia perystaltykę jelit, usprawnia krążenie limfatyczne, jak również może przyczynić się do nasilenia procesów metabolicznych i w rezultacie wspomóc odchudzanie. Drgania przyrządów do wibroterapii ułatwiają relaksację pacjenta, usprawniają krążenie w kończynach dolnych, uspokajają i niwelują stres, jak również wspomagają przepływ limfy i krwi, co wykorzystuje się w zapobieganiu objawów zawału serca oraz miażdżycy.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – urządzenie do terapii wibracjami polskiej produkcji

Zainteresowanie wibroterapią rośnie z każdym rokiem, jednakże pacjenci pragną używać przyrządów do wibroterapii także prywatnie, w zaciszu swojego domu. Dla nich właśnie kierowana jest propozycja rodzimej firmy Vitberg, która opracowała Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Klientom indywidualnym firma Vitberg oferuje możliwość testowania swoich produktów w poradniach, rozsianych na terenie całej Polski.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]