Wibroterapia w Polsce – przedstawiamy urządzenia firmy Vitberg

Zdrowie

Tutaj uzyskasz szczegółowe wiadomości na temat marki Vitberg

Z roku na rok terapia wibracjami znajduje uznanie w kolejnych dziedzinach:kosmetologii, rehabilitacji czy sporcie wyczynowym. Mało kto jednak ma świadomość, iż w to właśnie w Polsce wytwarzane są aparaty do wibroterapii, które mogą służyć zarówno przeciętnemu Kowalskiemu, jak i sportowcom, lekarzom i fizjoterapeutom.

Vitberg – aparaty do terapii wibracjami rodzimego producenta

Produkcja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ odbywa się w nowosądeckiej fabryce. Produkcja składa się z kilku działów, m.in. z: działu elektroniki, szwalni, montowni i wykrawalni. Zaprojektowanie aparatu zabrało kilka lat. Moduły Vitberg składane są ręcznie, a ich poszczególne elementy poddaje się odpowiednim testom. Poszycie aparatu wykonane jest ekologicznej skóry, wykorzystywanej w szpitalach i przychodniach, ponieważ jest mocna i łatwa do dezynfekcji.

Zestaw RAM Vitberg+ – do profesjonalnej kliniki i do domu

Z aparatów marki Vitberg składających się z modułu bazowego, 5 modułów stymulujących i 2 nieaktywnych, można korzystać zarówno we własnym domu, jak i w klinikach i poradniach rehabilitacyjnych. Wychodząc naprzeciw potrzeb profesjonalnych gabinetów, firma Vitberg włączyła do oferty produkcję foteli oraz kozeteksłużących do właściwego ułożenia pacjenta w czasie zabiegów terapii wibracyjnej.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]